Entry List U 17

GARDA LAKE TROPHY
Circolo Surf Torbole
Competitor List    U17
SailNo Name M/F club
1 A Mairowa Khristina F CSP Chlebrikovo 1
2 BEL 102 Wout Lingier M VVW inside outside 2
3 GBR 248 Read Alice F Oxford S.C. 3
4 GBR 360 Brown Andrew M   4
5 GBR 383 Carrey Matthew M Pugneys 5
6 GBR 504 Spencer Milnes Zed M Shotwick Lake s.c. 6
7 GBR 3071 Watson Erin F Loch Insh 7
8 GBR 3079 Phipps Adam M Polkeriss beach 8
9 GER 864 Hecker Stephan M S.C. Chiemsee 9
10 GER 944 Birkmann Jonas M T.V. Bruckhausen 10
11 GER 7007 Hober Lukas M RSCC 11
12 HKG 13 Wong Chun Yan Charles M   12
13 HKG 17 Chan Tsz Kit Kevin M   13
14 HKG 21 Cheng Ching Yin Alex M   14
15 HKG 31 Choi Wing Chi Sandy F   15
16 HKG 36 Cheng Ho Yin Thomas M   16
17 HUN 1999 Hanzeley Mark M   17
18 HUN 220 Gilicze Kristof M   18
19 HUN 647 Csiszer Reka F   19
20 HUN 969 Simonics Andras M   20
21 ISR 3 Morris Maya F Eilat S.C. 21
22 ISR 65 Ravitzki Soval F Eilat S.C. 22
23 ISR 101 Manoach Dor M Herzeliya 23
24 ISR 215 Zruya Dean M   24
25 ISR 253 Cohen Yoav M   25
26 ISR 294 Barzilay Itay M   26
27 ISR 604 Haglili Noya F Eilat S.C. 27
28 ISR 613 Azulay Kfir M Eilat S.C. 28
29 ISR 620 Drihan Noy F Eilat S.C. 29
30 ISR 623 Goetha Amit M Eilat S.C. 30
31 ISR 632 Harari Danil M Eilat S.C. 31
32 ISR 636 Mali Paz F Eilal S.C. 32
33 ISR 639 Spychakov Katy F Eilat S.C. 33
34 ISR 833 Levinson Yarin M Haifa S.C. 34
35 ISR 950 Tzachar Yonatan M   35
36 ISR 953 Donval Lara F Herzeliya 36
37 ISR 960 Reuveny Tom M Herzeliya 37
38 ISR 968 Meents Saar M   38
39 ITA 12 Gozzer Valentina F Fraglia Vela Malcesine 39
40 ITA 87 Renna Jacopo M Circolo Surf Torbole 40
41 ITA 99 Favetto Federico M A.V.W. Marina Julia 41
42 ITA 106 Pontanari Matteo M Circolo Surf Torbole 42
43 LAT 151 Birzule Ketija F Winsufing Club 360° 43
44 NOR 43 Ruud Jacob M Asker 44
45 NOR 130 Stiansen Peder M Asker 45
46 NOR 215 Askvig Arne Fritjof M Asker 46
47 NOR 252 Funnemark Endre M KNS 47
48 NOR 987 Nilsen Christoffer M KNS 48
49 RUA 119 Musinov Andrey M SPBYC 49
50 RUS 9 Prozorov Nikita M   50
51 RUS 13 Sekposyan Mariam F Russian Sailing Federation 51
52 RUS 21 Firsova Polina F   52
53 RUS 111 Tunkin Vasily M   53
54 RUS 1199 Karavan Sergey M SPBYC 54
55 RUS 121 Tokarev Maxim M   55
56 RUS 686 Martynov Mikhail M Russian Sailing Federation 56
57 SVK 40 Béranek Martin M A.T.U. Kosice 57
58 TUN 5 Safouane Mami M F.Tunisienne de Voile 58
59 TUR 142 Ozgurcan Dogan M   59
60 TUR 418 Cihan Ozdemir M   60
61 TUR 636 Bora Erkoc M   61
62 TUR 703 Derin Gunenc F   62
63 TUR 2406 Cavit Biriz M   63